Tatilciler akın akın İDO 31 ek sefer yapacak

Tatilciler akın akın İDO 31 ek sefer yapacak

Temmuza girdiğimiz bugünlerde tatilciler akın akın avsa adasina gitmeye hazirlandi. Kurban bayrami dolayısı ile İstanbul deniz otobusleri Avşa adasına 31 ek sefer duzenleyecegini duyurdu. İDO deniz otobüslerinin kapasitesi yaklaşık 350-400 kişidir ve son koltuklar tükenmek üzere.

Biletinizi erken satın alın
Her zamankinden daha yoğun bir sezon olacak

Pandeminin bitmesi ve kısıtlamaların kaldırılması ile geçtiğimiz yıllara oranla bu yıl Avşa adasında turizm patlaması yaşanması bekleniyor. Ada’da yeni konut ve otel yapılaşmasının fazlalaşmasından dolayı yerleşiminde arttığı ve aynı zamanda tatilcilerinde fazlalaştığı yaz mevsiminde nüfusun 200.000 (ikiyüz bin) üzerine çıkabileceği düşünülüyor. Yoğun tatilcilerin tatil planlarını Avşa adası üzerine yapmaları ile birlikte bu sezon her zaman ki’nden çok farklı ve yoğun geçeceğe benziyor. Arena Beach Avşa adasına yeni bir konsept ile tanıştırarak gece hayatını aratmayacak animasyonlar ve eğlenceler düzenlemeye devam ediyor. Temmuz ayının ilk haftasına girmemiz ile birlikte Arena Beach Bar’ın doluluk ve talep oranı gözlerden kaçmıyor. Arena Beach nerede? Avşa’nın en güzel konumlarından biri olan genellikle ailelerin tercih ettiği ve merkeze göre daha sayfiye mevkii Değirmenardı Çınar Otel’in plajındadır. Daha kolay anlayabilmeniz için tarif: İskele meydanına 700 metre uzaklıktadır. Denize sırtınızı verip, sahil bandından sol istikamete yürümeniz yeterli olacaktır ki Avşa adasına gelirken vapurdan ya da deniz otobüsünden mutlaka görmüş olacaksınız.

Turizm uzmanlarından uyarılar yapılmaya başlandı. Henüz biletinizi almadı iseniz mutlaka 2 HAFTA ÖNCE almanızı tavsiye ederiz. Avşa adası otelleri 2022 yaz sezonunda hayli dolu olacak. İstanbul deniz otobüsleri (İDO) Avşa adası sefer ve saatlerini sitemizden güncel olarak takip edebilirsiniz. Kovid virusunun etkisinin azalmasi ile Pandemininde kisitlamalari kalkti. 2 senedir evden dışarıya çıkamadığımız zorlu günlerde hayli bunaldık.

Ekonomik problemlerde üzerine eklendiği son yıllarda herkese tatil iyi gelecektir. Şimdiden kurban bayramınızı tebrik eder, iyi tatiller dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.