Avşa adasında gece hayatı

Avşa adasında gece hayatı tatilcilerin olmazsa olmazı. Üç büyük açık hava diskosu ve 7 bar, 2 beachi ile adanin gece eglenceli sabaha kadar devam ediyor.

Gunduzleri plajda beach barlarda eglenip daha sonra bar ve discolarda eglencesini devam ettirebileceginiz harika atmosfer sizi bekliyor.

Avşa adasının en eski ve ilk discosu Martı

Adayı gece hayatı ile tanıştıran ve eğlencenin zirvesine çıkaran ilk disco Martı disco uzun yillar hizmet verip kapanmış olsa da bar olarak gece hayatı sektoründe hizmetine devam ediyor.

Tan Disco Avşa’nın en eski discosudur. İki bin kişi kapasitelidir. Temmuz ve Ağustos aylarında aralıklarla ünlü sanatçıları davet ederek eğlenceyi zirveye taşıyor.

Liatris disco ve Arena disco adanın en büyük 2 discolarındandır.

Disco Açılış saatleri 21:00 kapanış 05:00

Avşa adası barlar sokağı

Adanın barlar sokağı Bodrum’un sokaklarına benzetiliyor. Dar arnavut taşları ile yapılanmış sokaklar yan yana konumlanmış sıralı dükkanlar ve barlar yapısı ile Bodrum sokaklarını andırıyor. Halk arasında Küçük Bodrum diye de adlandılandırılıyor.

Pop müzige alternatif olarak Türkü barlarda hizmette. Canlı müzik sevenler için Yaren Türkü Evi bağlama eşliğinde gece 02:00 saatine kadar aralıksız eğlenceye devam ediyor.

Canlı Gitar Müzikleri

Gitar eşliğinde canlı müzik dinlemeyi sevenler için Hotel Europa Bar herkese açık. Deniz kenarında butik bar olarak hizmet veren Europa’da her akşam gitarlı canlı müzik. Ailecek keyifli saatler geçirebileceğiniz harika atmosfer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.