Avşa Adası Otelleri

Avşa adası otel tatile ailecek çıkmak isteyenler için güzel bir konaklama türüdür. Avşa adasında günlük, haftalık, aylık veya sezonluk otel odası kiralamak istiyorsanız biraz daha erken davranlanmısınız çünkü otel oldukça hızlı kiralanıyor ve sınırlı sayıda olduğu için yaz sezonuna pek boş yer kalmıyor. Avşa adasınd otel fiyatları konumuna ve oda sayısına göre değişilik gösteriyor. Ortalama 2 yataklı sezonluk otel odası kirası 5.000 tl günlük fiyatı ise 400 liradan başlıyor. Deniz manzaralı ve bahçeli müstakil veya yarı müstakil otel odalarıda bulabileceğiniz alternatif seçenekler yer alıyor.

Avşa Adası Otel Fiyatları

Avşa adasında otel fiyatları ortalama baz alınarak yazılmıştır. Enflasyon ve sezon yoğunluğuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Haziran ve Eylül aylarında %50e varan indirimlerden yararlanabilirsiniz. Her sezon başı ve sonu olmak üzere özel indirimler uygulanmaktadır. Konaklama yapılacak gün ve kişi sayısına göre de ek indirimler sağlanabilir.

Avşa Adası Denize Sıfır Otel Fiyatları

Avşa adası denize sıfır gecelik otel fiyatları 1 oda ve 2 yataklı, mutfaklı veya mutfaksız, buzdolabı, banyolu, balkonlu, klimalı ya da klimasız günlük 400 liradan başlıyor. 1 oda 4-6 yataklı otel odaları ise 600-800 tl arasında, suit odalar ve 5 yataklı denize sıfır full deniz manzaralı otel odalarının fiyatları ise günlük olarak 600-1000 tl arasında talep görüyor.

Merkezi ve deniz manzarası olmayan otel fiyatları ise yukarıdaki ortalamanın epeyce altında olup ev özellikleri genelde aynıdır. Avşa adası merkezinde 1 odalı otel fiyatları ortalama olarak 200-300 lira, 2 odalı otel odaları ise 300-500 tl, 3 odalı ve 6-7 yataklı otel odalarının fiyatları ise 800-1200 tl arasında değişiyor. Haftalık aylık ve sezonluk gibi uzun süreli kiralamalarda epey indirim sağlanıyor. Otel sahipleri ile fiyatta pazarlık yaparak ortalama güzel bir otel odasını sezonluk  8-12 bin lira aralığında kiralayabilirsiniz.