Avşa Adası Kiralık Evler

Avşa adası kiralık evler tatile ailecek çıkmak isteyenler için güzel bir konaklama türüdür. Avşa adasında günlük, haftalık, aylık veya sezonluk ev kiralamak istiyorsanız biraz daha erken davranlanmısınız çünkü kiralık evler oldukça hızlı kiralanıyor ve sınırlı sayıda olduğu için yaz sezonuna pek boş yer kalmıyor. Avşa adasında günlük kiralık ev fiyatları konumuna ve oda sayısına göre değişilik gösteriyor. Ortalama 1+1 kiralık dairelerin günlük fiyatı ise 200 liradan başlıyor. Deniz manzaralı ve bahçeli müstakil veya yarı müstakil evlerde bulabileceğiniz alternatif seçenekler bulabilirsiniz.

Avşa Adası Günlük Kiralık Ev Fiyatları

Avşa adasında günlük ev fiyatları ortalama baz alınarak yazılmıştır. Enflasyon ve sezon yoğunluğuna göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir.

Avşa Adası Denize Sıfır Günlük Kiralık Ev Fiyatları

Avşa adası denize sıfır günlük kiralık ev fiyatlarında 1 oda 1 salon ve 4 yataklı, mutfak eşyalarının tamamını içeren mutfaklı, buzdolabı, banyolu, balkonlu, klimalı ya da klimasız günlük 400 liradan başlıyor. 2 oda 1 salon 4-6 yataklı günlük kiralık daireler ise 600-800 tl arasında, 3 oda 1 salon ve 8 yataklı denize sıfır full deniz manzaralı yalı dairelerin fiyatları ise günlük olarak 600-1000 tl arasında talep görüyor.

Merkezi ve deniz manzarası olmayan kiralık ev fiyatları ise yukarıdaki ortalamanın epeyce altında olup ev özellikleri genelde aynıdır. Avşa adası merkezinde 1+1 günlük kiralık ev fiyatları ortalama olarak 200-300 lira, 2 oda 1 salon daireler ise 300-500 tl, 3 oda 1 salon günlük kiralık ev fiyatları ise 400-600 tl arasında değişiyor. Haftalık aylık ve sezonluk gibi uzun süreli kiralamalarda epey indirim sağlanıyor. Ev sahipleri ile fiyatta pazarlık yaparak ortalama güzel bir evi sezonluk 20-25 bin liraya kiralayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.